Remonty Warszawa

Kompleksowe usługi remontowe Warszawa

Planując remont mieszkania lub wykończenie nowo wybudowanego domu, zawsze trzeba zacząć od zatrudnienia firmy remontowo-budowlanej. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych na terenie Warszawy i w okolicach. Wykonamy różne prace związane z generalnym remontem mieszkania, jak i drobne poprawki, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądać estetycznie.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, dzięki naszemu doświadczeniu. Nasi pracownicy mają doświadczenie w bardzo szerokim zakresie. Od wykonania kompleksowych zmian w mieszkaniu obejmujących ścianki działowe i sufity podwieszane, po usługi malarskie. Bazując na ich wiedzy, kwalifikacjach i kreatywności, możemy zapewnić każdemu klientowi wykonanie remontu na najwyższym poziomie.

Szukasz ekipy remontowej, która spełni Twoje oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania.

Docieplenie budynków
firma budowlana warszawa

Sufity podwieszane Warszawa

Jedną z często wybieranych realizacji przez naszych klientów są sufity podwieszane. Dzięki ich zastosowaniu możemy całkowicie zmienić pomieszczenie. W wykonywaniu sufitów podwieszanych mamy ogromne doświadczenie i zapewniamy, że każdy wykonany przez nas element, będzie idealnie pasował do pomieszczenia.

Wykorzystanie sufitów podwieszanych jest bardzo szerokie. Za ich pośrednictwem, możemy obniżyć zbyt wysokie pomieszczenie. Albo też ukryć skosy i nierówny strop nad pokojem. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, które pozwolą też poprawić akustykę pomieszczenia. Jeśli na tym zależy Ci na tym, skorzystaj już dzisiaj z usług naszych specjalistów.

Ścianki działowe Warszawa

W każdym mieszkaniu lub biurze może nagle zajść potrzeba zmiany projektu wnętrza. Przeniesienie ścianki działowej w inne miejsce lub też postawienie nowej, która jeszcze bardziej podzieli pomieszczenie jest zabiegiem bardzo częstym. Takie prace wykończeniowe, również z powodzeniem wykonujemy.

W podzielonym wnętrzu możemy postawić pełną ściankę działową lub ścianę z otworem drzwiowym w zależności od projektu. Pracując zgodnie z projektem i naszym doświadczeniem, sprawnie stawiamy ścianki działowe, które będą trwałe i funkcjonalne.

Docieplenie budynków

Usługi malarskie Warszawa

W pracach remontowych, które wykonujemy na co dzień, króluje malowanie. Jest to najprostszy sposób na odświeżenie mieszkania lub biura. Dobrze dobrany kolor sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne lub jaśniejsze. Malowanie sufitów i ścian jest dla nas zadaniem podstawowym. Przemalowaliśmy tysiące pomieszczeń, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swojego nowego wnętrza.

Malowanie ścian i sufitów jest końcowym etapem wykończenia naszego mieszkania czy domu. Pomalowane wnętrza, są znakiem że niebawem możemy się wprowadzić. Gdy farby oraz kolorystyka są odpowiednio dobrane, Nasze pokoje nabierają niepowtarzalnego klimatu.

Samodzielnie czy z pomocą profesjonalistów?

Malowanie ścian może wydawać się bardziej skomplikowane, niż Nam się może wydawać. Dlatego warto, aby zrobili to doświadczeni fachowcy. Wykonujemy usługi malarskie na terenie Warszawy i okolic. Każdy klient, może liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne traktowanie. Zapraszamy do kontaktu.

Tynki dekoracyjne Warszawa

Inną usługą, którą wykonujemy powszechnie są tynki dekoracyjne. Dzięki nim elewacja, ale i wnętrze mieszkania będą odnowione. Zastosowanie tego rodzaju tynku sprawia, że ściany wyglądają elegancko i nowocześnie.

W zależności od wybranej struktury tynku możemy wykreować efekt, jakiego oczekują nasi klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Czasy, kiedy dużą popularnością cieszyły się tapety już minęły. Obecnie, rynek materiałów budowlanych jest pełen różnego rodzaju wykończeń ścian, wśród nich znajduje się tynk dekoracyjny.

Zalety tynków dekoracyjnych

Jest to rodzaj artystycznej aranżacji powierzchni. Pierwszą orz zdecydowanie najważniejszą zaletą, jest ich niepowtarzalność. Nawet jeśli nakłada go jedna osoba, każda ściana będzie miała inny wzór. Pasuje do każdego rodzaju wnętrz, mimo że wiele osób uważa że najbardziej do tych klasycznych. Ten typ tynku, jest w stanie zakryć wszelkie wady ścian. Tynk, pokrywający ścianę, sprawia że ma trwałą, odporna na temperatury powłokę, która praktycznie nie wymaga pielęgnacji.

Rodzaje tynków

Cała różnorodność rodzajów powierzchni, uzyskanych za pomocą tynków dekoracyjnych, powstaje dzięki różnym konsystencjom. Z czego składa się tynk? W większości przypadków, zawiera on bazę wodną, spoiwa oraz wypełniacze. Wypełniacze mogą być różne ale również może być inny cały skład.

 

 

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami