O NAS

O nas

Witamy na stronie firmy STIS Usługi Budowlane Kowalewski Paweł. Prowadzimy usługi hydrauliczne i ogólnobudowlane na terenie Warszawy – hydraulik z doświadczeniem.

Działamy na rynku Polski od wielu lat na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Pruszków przy ulicy Brywinowska 16 jednakże wykonujemy usługi również w mieście Warszawa i okolice. Podstawowym zakresem naszej działalności jest budownictwo oraz docieplenia.

Prace wykonujemy szybko i profesjonalnie, a dzięki fachowemu remontowi budynków firma STIS Usługi Ogólnobudowlane jest bardzo rozpoznawana w Warszawie. Ocieplanie budynku, montaż instalacji (np. gazowe), hydraulika to nasza specjalność w Warszawie.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidym i rzetelnym w pracy remontowo- budowlanej.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zachęcamy do korzystania z naszych usług. Przez lata zaufało nam setki klientów, gdyż podejmujemy się wszystkich prac ogólnobudowlanych w domu. W celu szerszych informacji na temat: instalacje, ceny, zakres prac, pomoc fachowca, pomoc hydrauliczna, dobór materiałów, doświadczenie i inne – Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami